İletişim Bilgilerimiz

Çekirge Caddesi Evmen Apt.No:163 / 5
A bl Kat 2 No:5 Osmangazi / Bursa
Telefon : (0224) 234 15 84

Kısa Tarif: Çekirge Meydanında Domino's Pizza ve Pita Börekçisiniz Karşısındaki Otobüs Durağın Arkasında Giriş Eczanenin yanındadır.

sunshinebursa@hotmail.com
sunshinesolaryum@gmail.com

Bizi Haritada Bulun

Grip Salgını D Vitamini ve Solaryum

by / Pazar, 17 Ocak 2016 / Published in Uncategorized

Ne kadar korunur isek kış mevsiminde bir kaç kez gribe yakalanmaktan kaçamıyoruz. Kimimiz ağır kimimiz ayakta geçirmekte hayat kalitemizi ve yaşam zevkimizi bir süreliğine elimizden almaktadır.

Gripten korunmanın bir çok yolu vardır. Öneri ve tedavi için  doktorlar konusu ile ilgili uzmanlar tarafından destek almalıyız, fakat bizim bu rahatsızlık ile ilişkimiz nedir diyorsanız şudur ki; Güçlü bir bağışıklık sisteminin desteklenmesi noktasındadır. Vücudunuzda biriken D vitamininin sentezlenmesi ve yararlı hale dönüştürülmesinde en önemli araç Güneştir. Kış mevsiminde bunun imkanı olamayacağı içinde solaryum bunu desteklemektedir.  Direnci güçlenen vücut mikroplarla daha etkin mücadele etmekte hastalık süresini kısaltmaktadır. Domuz gribi gibi ciddi virüslerle savaşmaya yardımcı olmaktadır. Sözün özü şudur ki güçlü metabolizma direncinizi kuvvetlendirir. Sadece D vitamini yüklemeniz size yardımcı olmayacağı gibi zarar verebilir. D vitaminin yararlı proteinler haline gelmesi şu dönemde sadece 10’ar dakikalık solaryum seansları yeterli olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

101858 vitamin-d4

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP