İletişim Bilgilerimiz

Çekirge Caddesi Evmen Apt.No:163 / 5
A bl Kat 2 No:5 Osmangazi / Bursa
Telefon : (0224) 234 15 84

Kısa Tarif: Çekirge Meydanında Domino's Pizza ve Pita Börekçisiniz Karşısındaki Otobüs Durağın Arkasında Giriş Eczanenin yanındadır.

sunshinebursa@hotmail.com
sunshinesolaryum@gmail.com

Bizi Haritada Bulun

Yaz Mevsimi Solaryum ve Güneşlenme

by / Salı, 17 Mayıs 2016 / Published in Uncategorized

Yaz mevsiminde solaryum kullanımı;

Sezon öncesi ve sezon içinde solaryum kullanımı, Yaz mevsiminde evde geçirilecek bir tatil için teselli eder. Yaz sıcağı olmadan bronzlaştırır. Motivasyonunuzu arttırır. Tatil yapamayan ve çalışmak zorunda olanların moralini yüksek tutar. Güneş banyosuna teninizi hazırlar, acısız bir tatilin sigortasıdır. Güneşlenmeye ayırıracağınız zamanları kısaltır. Hassas tenlilerin rahat tatil yapmasına olanak sağlar, tatilin keyfini ilk günden itibaren çıkarmanızı sağlar. Bikini ve sort bölgesi izlerinin daha az deri su toplama ve soyulmanın olmadığı, İyi ve keyifli tatiller dileriz.

Tatil ve solaryum neticesinde elde ettiğiniz bronzluğunuzu yaz boyunca korumak ve sezonu uzatmak içinde solaryum haftada bir seans kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken tek husus şudur ki gün içinde hem güneş hem solaryum banyosu yapmamalısınız. Havuz, Deniz kullandığınız gün solaryuma girmemelisiniz.

Havuz ve Deniz kullanımlarında duş almadan güneşlenme yapmamanızı tavsiye ederiz. Havuz kimyasalları ve denizdeki bakteriler cildinizde güneş altında kurutulan tende lekeler bırakabilir.

Güneşin en faydalı olduğı aylar Haziran Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Ülkemizde dik açı ile geldiği bu aylarda 12.00-13-00 arasında 10 ila 20 dakika kadar güneş banyasu yapmanız. D vitamini sentezi oluşmasına imkan sağlar.Tabiki güneş koruyucusu kullanmadan. Güneş hayatın kaynağıdır. Bu konuda Canan Karatay hocanın youtube videosunu izleyeblirsiniz. www.youtube.com/watch?v=fQABYAy3vXk

Bir Cevap Yazın

You must be logged in to post a comment.

TOP