İletişim Bilgilerimiz

Çekirge Caddesi Evmen Apt.No:163 / 5
A bl Kat 2 No:5 Osmangazi / Bursa
Telefon : (0224) 234 15 84

Kısa Tarif: Çekirge Meydanında Domino's Pizza ve Pita Börekçisiniz Karşısındaki Otobüs Durağın Arkasında Giriş Eczanenin yanındadır.

sunshinebursa@hotmail.com
sunshinesolaryum@gmail.com

Bizi Haritada Bulun

Hoş geldin Yaz

by / Pazartesi, 05 Haziran 2017 / Published in Uncategorized

Mevsimlerin en sıcağı, en uzun yaşananı gecesi ile gündüzü ile başkadır Yaz mevsimi. Denizi doğası başkadır bu mevsim. En yoğun tatillerin yaşandığı  mevsimdir. Güneş tenimizi ve bizleri şarj ederken Deniz suyunu ısıtırken bizlere bunun keyfini sürmek düşüyor.

Güneşin en faydalı aylarına girdiğimiz şu günlerde vücudumuzun ihtiyacı D vitamini(hormonu) depolamanın tam zamanı. Mümkün olduğu kadar koruma faktörsüz günde 10 ila 15 dakika güneş banyosu yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü solaryuma karşı olanların tek şansı bu aylardır. D vitamininin faydalı hale dönüştürmenin yolu güneş ve solaryum’dur.  Bu konuda Canan Karatay hocanın kısa videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.   https://www.youtube.com/watch?v=fQABYAy3vXk

Tatil öncesi daha kaliteli ve acısız bir başlangıç için bir kaç yüz lira harcama yaparak teninizi solaryum ile sağlayabilirsiniz. Güneşin teninizde ki yakıcı etkisine, uzun güneş banyosu yapma derdine çare olacaktır. Solaryumu harcamaktan imtina ettiğiniz tutarın daha fazlasını güneş yanığı tedavisi için doktora ve eczanelere vermek zorunda kalmazsınız. İlk günlerin acısından, deri soyulmasından, yanma telaşından uzak keyifli bir tatil ve anılar biriktirmeniz dileği ile iyi tatiller diliyoruz.

TOP