İletişim Bilgilerimiz

Çekirge Caddesi Evmen Apt.No:163 / 5
A bl Kat 2 No:5 Osmangazi / Bursa
Telefon : (0224) 234 15 84

Kısa Tarif: Çekirge Meydanında Domino's Pizza ve Pita Börekçisiniz Karşısındaki Otobüs Durağın Arkasında Giriş Eczanenin yanındadır.

sunshinebursa@hotmail.com
sunshinesolaryum@gmail.com

Bizi Haritada Bulun

En uygun Fiyat

2018 SOLARYUM PAKETLERİMİZ

60 Dk. Solaryum     90 TL Rengin kırılsın diyene

120 Dk. Solaryum  150 TL İyi bir bronzluk isteyene

300 Dk. Solaryum 300 TL Sürekli kullanıcıya özel

Aile veya arkadaşlarınız ile birlikte gelene özel paket imkanımız vardır.

Fiyatlarımıza KDV dahildir. Kullanım süresi 1 yıldır. Paketlerimiz kişiye özeldir, Başkası tarafından kullanılamaz.

K.Kartı ile ödeme imkanınız vardır. Kartınız takside açık ise 3 eşit taksit yaptırabilirsiniz.  Peşin peşin yanıp taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Rezervasyon için  Sunshine:  0224.2341584

Solaryum kullanıcılarına not: Ülkemizde ve dünyada yaşanan ekonomik durumunun ve fırsatçı firmaların farkındayız. Uygun fiyat aramak en doğal hakkınızdır.  20 yıllık tecrübemizden sektörün öncülerinden olmamızdan dolayı sizlere bir kaç tavsiyede bulunmak isteriz. Solaryum fiyat araştırmaktan öte deneyim arayın, tecrübe arayın, işi sadece solaryum olan firma arayın. Kuaför fitness vb ek iş olarak yapan firmaları öncelikli tercih etmeyiniz. Solaryum her gün kullanılacak bir hizmet değildir yakınlığa uzaklığa bakmayın. Hizmeti kim en doğru şekilde veriyor ise üşenmeden gidin. Sınırsız solaryum paketi sunan firmalardan kaçın. Solaryum sınırsız ve süresiz kullanamaz. En yüksek fiyatla en düşük fiyatın ortalamasını dikkate alın. Dakika fiyatı 1 liranın altında fiyat verilemez.  En ucuzun vardır bir hikmeti vede hilesi. Saygılarımızla Sunshine   

TOP